579 512 946 fundacja@frso.eu

Poradnia psychologiczna

 

Dla dzieci, rodzin i osób dorosłych

Diagnoza psychologiczna i neuropsychologiczna

Diagnozę prowadzimy w oparciu o wystandaryzowane testy psychologiczne. W naszej ofercie znajdują się ok. 50 nowoczesnych testów między innymi przeznaczonych do: diagnostyki organicznej i zaburzeń osobowości, zaburzeń psychicznych oraz do badania inteligencji.

Pełna lista dostępnych testów:

https://frso.eu/testy-psychologiczne/

Terapia psychologiczna

Zapewniamy kompleksową pomoc psychologiczną dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Prowadzimy również terapię rodzin. Zapraszamy do skorzystania z konsultacji i porad psychologicznych z naszymi specjalistami.

Formy pomocy psychologicznej

Psychoprofilaktyka

Psychoedukacja

Pomoc psychologiczna

Terapia psychologiczna

Terapia rodzin

Psychoterapia

Umów się na pierwszą wizytę

w

Napisz lub zadzwoń do nas:

Zarezerwuj termin wizyty

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8,00  – 20,00.

Przyjdź na pierwsze spotkanie

Nasz adres to ul. Głęboka 10/27 w Lublinie.

 

Pytania i odpowiedzi

Kim jest psycholog?

Psycholog to ktoś kto ukończył 5-letnie studia magisterskie. Zakres jego pracy może być bardzo szeroki. Najczęściej zajmuje się stawianiem diagnozy oraz udzielaniem pomocy psychologicznej, tym którzy jej potrzebują np. ludziom, którzy borykają się z różnymi problemami m.in. trudności w zaakceptowaniu siebie, niskie poczucie własnej wartości, śmierć bliskiej osoby itp. Psycholog może też prowadzić badania naukowe.

Czym różni się psycholog od psychoterapeuty?

Psychoterapeuta to ktoś kto ukończył psychologię, lub inne studia humanistyczne uprawniające do wykonywania tego zawodu. Oprócz ukończenia studiów przyszły psychoterapeuta musi ukończyć  4-letnią szkołę psychoterapii w wybranym przez siebie nurcie oraz odbyć własną psychoterapię. Psychoterapeuta ma obowiązek bycia superwizowanym.

Ile trwa sesja u psychologa?

Sesja u psychologa zazwyczaj trwa od 45 do 50 minut. Ilość sesji u psychologa jest ustalana na wstępnych konsultacjach oraz jest zależna od indywidualnych problemów do przepracowania. Spotkania najczęściej odbywają się raz w tygodniu.

Z czym można przyjść do psychologa?

Generalnie nie ma sztywnych wytycznych z czym można przyjść do psychologa. Może przyjść każdy kto doświadcza różnego rodzaju trudności i problemów lub ktoś kto się chce po prostu rozwijać i pracować nad sobą.

Umów się na wizytę

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8,00 do 20,00

Uwaga. Skontaktujemy się w ciągu 12 godzin w celu potwierdzenia terminu wizyty.

579 512 949

ul. Głęboka 10/27 20-612 Lublin

fundacja@frso.eu