579 512 946 fundacja@frso.eu

Pomoc psychologiczna dla dzieci i dorosłych

ДАВАЙТЕ БУДЕМО РАЗОМ З УКРАЇНОЮ

Organizacja pomocy pschologicznej

Pomoc psychologiczna jest skierowana do dzieci o osób dorosłych.

Porady udzielamy w języku polskim i ukraińskim.

Nasza siedziba znajduje się w Lublinie przy ul. Głębokiej 10/27 (Społeczna Przychodnia Specjalistyczna).

 Wychodząc naprzeciw potrzebom prowadzimy również porady w formie mobilnej.

Nasz zespół

Agnieszka Wróblewska

Agnieszka Wróblewska

Psycholog

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie, studia podyplomowe z Psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej oraz psychologię transportu. Obecnie kontynuuje kształcenie na 4,5 letnim certyfikowanym kursie psychoterapii w nurcie psychodynamicznym w Krakowie. Kurs jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i prowadzony przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej.

Oferuję pomoc psychologiczną osobom zmagającymi się z różnorodnymi kryzysami: emocjonalnymi, obciążeniem stresowym, problemami w związku, przemocą w rodzinie, żałobą.

Grzegorz Chmielewski

Grzegorz Chmielewski

Psycholog

Ukończyłem studia psychologiczne o specjalizacji psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna oraz certyfikowany kurs z logoterapii, specjalizacja psychoterapia integralna noo-psychoterapia.

Zapewniam pomoc psychologiczną i doradztwo edukacyjne dla osób, która są narażone na wykluczenie społeczne ze względu na problemy zdrowotne w tym niepełnosprawność.

Mariana Strazhnyk

Mariana Strazhnyk

Psycholog

 Jestem obywatelką Ukrainy. W Polsce mieszkam ponad 8 lat. Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam Psychologie Sadową i Penitencjarną  w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z zakresu integracji  sensorycznej i  terapii ręki.

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą , które borykają się z różnymi trudnościami emocjonalnymi, społecznymi, wychowawczymi a także z dziećmi które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Praca z dziećmi daje mi dużą satysfakcje wyzwala zadowolenie i uśmiech. Swoją prace poddaje superwizji.